Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice




















HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 AKTUÁLNÍ ČLÁNKY
Kategorie:   Články z archívu
  Poslední utkání podzimní části sezóny 2018/19
 2.11.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Moravské Budějovice - Předín 8:0 (3:0), branky: Vandas, Horký 2x, Křivánek, Večeřa 3x, Kavalec a 4:2 (2:1), branky: Drexler, John, Večeřa, Horký

  Čtyři vyhraná utkání po sobě
 20.10.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Domácí utkání MB - Opatov 11:0 (4:0) a 6:0 (3:0) a venkovní Podhorácko/Domamil - MB 1:5 (0:3) a 1:5 (1:5)

  Čtyři prohraná utkání po sobě
 10.10.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Domácí utkání MB - Výčapy 0:2 (0:2) a 0:7 (0:3) a venkovní Nové Syrovice - MB 2:1 (2:0), branka vlastní a 4:0 (2:0)

  Ve čtvrtek jsme zajeli k dalším utkáním na HFK Třebíč
 20.9.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

HFK Třebíč - MB 4:5 (2:4), branky: Patrik Večeřa, Kryštof Drexler, Dan Horký, Adam Kavalec a Honza Jelínek a 3:4 (1:3), branky: Kryštof Drexler, Honza Jelínek, Vojta Bulíček a Martin John

  V pondělí jsme odehráli 3.kolo mladších přípravek ve Staré Říši
 17.9.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Stará Říše - MB 4:3 (4:0) Večeřa Patrik 3x a 4:4 (1:1) Večeřa Patrik 3x a Foltýn Michal

  Vložené 10.kolo mladších přípravek
 13.9.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Okříšky - MB 2:4 (1:3) (Kryštof Drexler 2x, Lukáš Vandas 2x) a 2:9 (1:4) (Kryštof Drexler, Dan Horký 2x, Lukáš Vandas)

  Okresní přebor mladších přípravek, sk.C, 2.kolo
 10.9.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

MB - Jemnicko 4:5 (1:1) (Patrik Večeřa 2x, Kryštof Drexler, Tadeáš Horecký) a 5:3 (2:1) (Patrik Večeřa 2x, Kryštof Drexler, Dan Horký, Michal Foltýn)

  Okresní přebor mladších přípravek, sk.C, 1.kolo
 30.8.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Stařeč - MB 3:5 (3:3) (Patrik Večeřa 2x, Kryštof Drexler, Lukáš Vandas, Dan Horký) a 2:9 (1:4) (Kryštof Drexler 4x, Dan Horký 3x, Patrik Večeřa 2x)

  Turnaj mladších a starších přípravek v Moravském Krumlově
 27.8.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V sobotu 25.8.2018 jsme se zúčastnili turnaje mladších a starších přípravek v Moravském Krumlově.

  3.kolo nadstavbové části mladších přípravek
 21.5.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Okresní přebor Třebíčska, skupina o 9.-15.místo

  Nadstavbová část začala
 14.5.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V prvním kole nadstavbové části se naše mladší přípravka utkala s týmem z Koutů s výsledky 3:4(3:3) a 3:2(1:0).

  Okresní přebor mladších přípravek - 14. kolo
 30.4.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V neděli 29. dubna hrála naše mladší přípravka na domácím hřišti poslední utkání základní části s Blatnicí s výsledky 3:1(1:1) Němeček 2, Svoboda a 3:2(1:1) Němeček, Lukš, Svoboda.

  Okresní přebor mladších přípravek - 10. kolo
 20.4.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V úterý 17. dubna sehrála naše mladší přípravka další utkání v Nových Syrovicích

  Okresní přebor mladších přípravek - 12. kolo
 14.4.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V sobotu 14. dubna hrála mladší přípravka na domácím hřišti se Želetavou.

  Okresní přebor mladších přípravek - 11. kolo
 7.4.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Mladší přípravka zahájila jarní sezónu na hřišti jednoho z favoritů v Čáslavicích.

  Turnaj mladších přípravek
 15.3.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V sobotu 10. března se mladší přípravka zúčastnila turnaje v Moravském Krumlově.

  Základní turnaj zimní ligy OFS Třebíč mladších přípravek
 5.2.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V sobotu 3. února se naše mladší přípravka v Okříškách zúčastnila základního turnaje zimní ligy OFS Třebíč.

  Mladší přípravka na turnaji v Třebíči
 20.1.2018 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

V sobotu 13. ledna se naše mladší přípravka zúčastnila turnaje v Třebíči, který pořádal místní HFK.

 TABULKA
 A MUŽI
1. Měřín 32
2. Přibyslavice 23
3. MB 22
4. Počítky 22
5. Velký Beranov 21
6. Luka 19
7. Stonařov 18
8. Velká Bíteš B 17
9. Stařeč 16
10. Bohdalov 15
11. Nedvědice 15
12. Štěpánov 14
13. Polná B 11
14. Rantířov 10



 POSLEDNÍ KOLO
 1. kolo
MB
Luka
2
1
(1)
(0)
Rantířov
Bohdalov
2
6
(2)
(2)
Měřín
Počítky
6
1
(4)
(1)
Stařeč
Polná B
5
2
(3)
(1)
Štěpánov
Velký Beranov
1
3
(0)
(2)
Stonařov
Nedvědice
1
1
(0)
(1)
Velká Bíteš B
Přibyslavice
0
1
(0)
(1)


© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.