Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
SPONZOŘI
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 ČLÁNKY
 Áčko v Chotěboři neinkasovalo a dovezlo tři body
 19.4.2014 << Kategorie: A muži

Chotěboř se netajila přáním prolomit jarní prokletí, kdy na hřišti třikrát prohrála a ještě ji dva zápasy byly kontumovány u zeleného stolu.

Krajský přebor KFS Vysočina, 20.kolo

Chotěboř - Moravské Budějovice 0:1 (0:1)

branka: 6.Stehlík
rozhodčí: Jahoda – Nejedlý, Kuchyňa
delegát: Bajer
žluté karty: Dušek, Kopeček, Kyzlink, Pařízek
sestava hostů: Klouda – Novotný, Busta, Toman, Veselý, Dušek (83. Švanda), Kyzlink (90. Kabashaj), Kopeček, Stehlík, Pařízek (87. Škoda), Šplíchal (90. Procházka)

Domácí začali aktivně a tlačili se před bránu soupeře. Jenže po šesti minutách hry se moravskobudějovickému týmu povedl rychlý protiútok, Pařízek se prosadil proti přesile na pravé straně šestnáctky a po jeho centru poslal míč po odskoku od země za Vykoukalova záda hlavou Stehlík. Nikdo ze dvoustovky diváků netušil, že další gól v bojovném utkání už k vidění nebude…
Domácí zaskočeni rychle inkasovanou brankou měli do přestávky opticky více ze hry. Do brankových příležitostí se ovšem nedostali a několikrát zahrozili ze standardních situací nebo se pokoušeli o střely ze střední vzdálenosti, se kterými si poradil golman Klouda. Jejich soupeř se snažil překvapit z brejků, ale žádný z nich nedotáhl do slibné koncovky.
Po obrátce hostitelé přidali na důrazu a byli nebezpečnějším týmem. Nejdříve zachraňoval nadějnou kombinaci domácích borců v hodině dvanácté výborným obranným zákrokem Novotný, pak měl v 53.minutě plné rukavice práce Klouda po střele Kaplana. Jenže v 57.minutě neudržel právě Kaplan nervy a po vražení do protihráče musel zcela zbytečně do sprch. Chotěboř se i v deseti tlačila dopředu a v 66.minutě zblokovala hostující obrana šikovnou dorážku střídajícího Martina Odvářky. To však bylo ze strany domácího týmu vše. Moravskobudějovičtí se ve zbývajícím čase přece jen více dostávali na útočnou polovinu. Na začátku poslední čtvrthodiny po úniku střílel Dušek těsně nad horní tyč branky Vykoukala. V rozkouskovaném závěru, kdy už domácí hráli opravdu vabank, netrefil po ideální přihrávce Švandy míč mezi tyče Stehlík.[Zpět na články]
 TABULKA
 A MUŽI
1. Měřín 54
2. Počítky 45
3. Přibyslavice 43
4. Bohdalov 42
5. MB 39
6. Stonařov 39
7. Velký Beranov 38
8. Luka 36
9. Velká Bíteš B 36
10. Nedvědice 35
11. Stařeč 31
12. Polná B 29
13. Štěpánov 26
14. Rantířov 17 POSLEDNÍ KOLO
 14. kolo
Luka
MB
2
0
(1)
(0)
Přibyslavice
Velká Bíteš B
5
0
(3)
(0)
Velký Beranov
Štěpánov
8
2
(4)
(1)
Nedvědice
Stonařov
2
2
(2)
(1)
Počítky
Měřín
0
1
(0)
(0)
Bohdalov
Rantířov
4
0
(3)
(0)
Polná B
Stařeč
8
1
(4)
(0)


© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.