Moravské Budějovice - Nová Ves 0:3 (0:3)

ŽK: 0

Nejlepší hráči: Starý, Šandera Jan, Fuksa

Jelínek - Švanda, Benda J., Procházka (57. Stark), Svoboda - Benda P. (77. Premar Mateo), Kyzlink, Pařízek, Kosmák (46. Puchnar) - Novotný Kopeček

Fuksa - Komínek, Havlík, Krejčí (67. Nečas Jakub), Novotný T. - Nečas Jan, Nečas F., Šandera P., Starý - Šandera J., Novotný V. (57. Svoboda)

Třináct minut v prvním poločase a levá strana hřiště stačila novoveským k zisku tří bodů. První velkou šanci utkání však měli domácí, když Kyzlink idálně poslal kolmici Kopečkovi před branku, ten však před střelou zaškobrtl a trefil pouze padajícího brankáře. Z protiútoku se míč dostal na levé straně vápna ke Starému a ten si s ním poradil daleko lépe - 0:1. O deset minut později kombinace hostí skončila opět na levé straně u Starého, který střelou na vzdálenější tyč navýšil vedení hostí. Za další tři minuty Jan Šandera pěkným "angličanem" uzavřel skóre prvního poločasu. Nic na tom nezměnily ani hlavička J. Bendy po rohu Kyzlinka a šance Švandy v závěru poločasu.

Druhý poločas patřil na šance domácím, neujala se však ani jedna. Po hodině hra načechral Kyzlink trestný kop na malé vápno, kde ho Kopeček ideálně netrefil. Další závar před brankou ukončil Pařízek střelou nad. Poté Kyzlink v pádu pouze trefil hostujícího brankáře. Ten si poradil  i s jeho trestným kopem a vyškrábl ho na roh. Reflexivním zákrokem poté zlikvidoval na brankové čáře i hlavičku Kopečka. V závěru zápasu si pak vytvořili šance hosté, ale střela Starého pouze pořádně štípla do rukavice Jelínka a J. Šandera před prázdnou brankou minul centr Starého.