Moravské Budějovice - Žďár n/S. "B" 1:3 (1:1)

Diváci: 60

ŽK: Pařízek M.

Jelínek - Kratochvíl (68. Puchnar), Novotný, Benda J., Svoboda - Veselý, Pařízek, Švanda, Stark (86. Dušek), Benda P. - Kosmák (71. Stehlík)

Hajný - Sláma B., Ločárek, Gančev, Peňáz - Růžička, Musil, Nedvěd (82. Sláma L.), Franěk - Filippi (88. Lhotský), Janů

Na první branku v novém ročníku nemuseli diváci dlouho čekat. Již v 6. minutě se podél brankové čáry protáhl Novotný a na přední tyči tečoval míč do sítě Veselý. V 18. minutě měl na kopačce druhou branku Stark, ale po centru Veselého trefil pouze břevno. Další šance si hráči schovali až na závěr poločasu. Nejdříve Kosmák ve vápně nevyužil slibnou šanci a ztroskotal na hostujícím obránci. Ve 42. minutě rozehrál na polovině špatně trestný kop Švanda, míč se dostal k Filippimu, který si poradil s domácími obráncí a srovnal stav utkání. V nastaveném čase Veselého střela z voleje těsně minula tyč.

Úvod druhého poločasu patřil hostům. Nejdříve Jelínek zabránil pádem pod nohy ve skórování Fraňkovi. V 52. minutě si rohový kop Ločárka nešťastně srazil do vlastní branky Novotný - 1:2. O chvíli později musel vytáhnout další bravůrní zákrok Jelínek při tutovce Janů. V 61. minutě tečoval těsně před Jelínkem trestný kop Filippi a navýšil vedení hostů. Poslední šanci domácích měl čtvrt hodiny před koncem Stehlík po centru Švandy, ale štěstěna dnes domácím nepřála a jeho hlavička skončila podruhé jen na břevně.