Moravské Budějovice - Šebkovice 0:3 (0:2)
branky: 20. Přibil Z., 23. Hobza M., 87. Holčapek J.

Delegát: Dobrovolný

Diváci: 140

ŽK: Benda P. 2x, Jelínek J. 2x
ČK: 2 : 0  (19. Benda P., 75. Jelínek J.)

Domácí: Jelínek - Benda P., Novotný (84. Kosmák), Benda J., Svoboda - Veselý, Pařízek, Švanda, Puchnar - Stehlík, Dušek (65. Kratochvíl)

Hosté: Klubal - Netík ((88. Fejta), Přibil, Karásek, Dvořák - Rygl (76. Roupec), Kotačka, Busta, Říha - Hobza (86. Holčapek), Večeřa

Po opatrném začátku měl první šanci domácí P. Benda, ale jeho střela z vápna těsně minula branku hostí. Tentýž hráč v 18. minutě fauloval před vlastním velkým vápnem a po druhé žluté kartě odešel předčasně do sprch. Nařízený trestný kop umístnil Přibil přesně ke vzdálenější tyči. O tři minuty později si Jelínek sice poradil s dorážkou Říhy, ale hlavička Hobzy znamenala dvoubrankové vedení pro hosty. V závěru poločasu bravurně vytáhl Klubal trestný kop Duška k tyči.

Úvodní šanci druhého poločasu měli opět domácí. Veselý uvolnil ve vápně Stehlíka, ten ale ve vyložené šanci přestřelil. Po hodině hry si vypracovali další šance hosté. Ryglův samostatný únik vychytal Jelínek, poradil si i s Večeřovým lobem a střelou Dvořáka po rohu Přibila. V 75. minutě fauloval před vápnem domácí Jelínek a následoval po druhé žluté kartě předčasně do sprch svého spoluhráče Bendu. V závěru utkání upravil na konečných 0:3 střídající Holčapek.