Město MB

ČLÁNKY
 I.B třída, skupina B - 12.kolo
 22.10.2018 << Kategorie: A muži

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - POČÍTKY 4:2(0:2), branky: 46., 89. KOSMÁK J., 61. SVOBODA A., 90. STARK P. - 3., 17. HALÁMKA R.

ROZHODČÍ: BÍLEK Z. – KREJČÍ VL., KREJČA J.

DIVÁCI: 70

ŽK: 0

Jelínek – Novotný, Kopeček, Benda J., Svoboda K. – Benda P. (86. Premar Mateo), Stark, Kosmák Puchnar (46. Svoboda A.) – Stehlík, Sláma (46. Pařízek)

Martinčič – Sláma, Odehnal, Řeháček, Toman O. (75. Zajíček) – Ločárek P., Toman F., Mašek, Ločárek T. – Jurnečka, Halámka (72. Svoboda)

Hosté šli do vedení již ve třetí minutě po hlavičce Halámky. V 17. minutě bylo s domácími ještě hůře, když se po nahrávce P. Ločárka trefil přesně k tyči opět Halámka. Počítečští spokojení s dvoubrankovým vedením poté zahustili prostor před vlastním vápnem a do konce poločasu domácí k ničemu nepustili.

Těm se však podařil vstup do druhého poločasu. Hned z prvního útoku se jim podařilo snížit po střele Kosmáka, kterou tečoval do protipohybu brankáře jeho vlastní obránce. Po hodině hry se do šance dostali i hosté, ale Jelínek Jurnečkovu šanci zlikvidoval. Při následném protiútoku byl před vápnem faulován hostujícím brankářem ve vyložené šanci Stehlík a viděl pouze žlutou kartu. Z následného trestného kopu se přesně ke vzdálenější tyči trefil A. Svoboda a srovnal skóre utkání. Domácí si vytvářeli další šance a jen trocha štěstí chyběla k jejich využití. Dočkali se minutu před koncem. Při krásné akci na jeden dotek středem hřiště po ose Pařízek – Stark – Kosmák se prosadil podruhé v utkání posledně jmenovaný hráč. Rezignaci hostů na ztracený zápas dokázal o minutu později využít svým důrazem Stark a dokončil tak obrat v utkání.