ČLÁNKY
 Mladší přípravka herně lepší, ale ta koncovka
 13.4.2019 << Kategorie: Ml. přípr. 4+1

Březník - MB 2:2 (2:1), branky: Večeřa 2x a 4:1 (4:0), branka Foltýn

V sobotu zajela mladší přípravka k prvním utkání zlaté skupiny přeboru OFS, stejně jako o den dříve starší přípravka, do Březníka.

Utkání začali lépe domácí, ale postupem času přebraly otěže zápasu hosté. Domácí jednoduše řečeno vytěžili z minima maximum a hosté zahazovali jednu šanci za druhou, kazili jeden samostatný nájezd za druhým. V utkání jsme byli lepším týmem, ale pokazili jsme si to koncovkou.

Ve druhém utkání jsme hned v 1.minutě dostali branku, pak jsme domácí zase přišpendlili před jejich branku, ale to zakončení. Ke konci poločasu nám domácí udělili lekci z produktivity a v rychlém sledu nám vstřelili tři branky. Ve drhém poločase jsme chtěli s utkáním něco udělat, ale podařil se jen snížit na 4:1 pro domácí.

S hrou a nasazením většiny hráčů jsem byl spokojený, zradila nás však koncovka. Na to se musíme na našich trénincích zaměřit. Také bude potřeba zlepšit práci nohou našeho brankaře, kde vidím možnost ke zlepšení.

Sestava: Vorlíček - Vandas, Sedlák, John, Foltýn, Večeřa, Kavalec, Horký, Bulíček, Jelínek, Vavroušek

Sepsal: Jirka Kvapil