Město MB

ČLÁNKY
 Vítězná série starších žáků prodloužena o další výhru
 19.5.2019 << Kategorie: Starší žáci

V sobotu 18.5. odehráli st. žáci už šesté utkání a opět zvítězili, tentokrát na hřišti ve Starči proti spojenému týmu SK Okříšky/Stařeč B poměrem 7:3.

Tentokrát jsme vstoupili do zápasu ospale. Vázla nám kombinace i bojovnost. Až v 7. minutě prošel J. Liška po levé straně a nachystal O. Hazovi míč před prázdnou branku a ten nezaváhal – 1:0. Ale hned vzápětí jsme neuhlídali centr zleva a volný hráč srovnal skóre na 1:1. Ani vyrovnání nás moc „nenakoplo“. Přesto jsme se už více dostávali před branku domácích, ale dvě velké šance jsme neproměnili. Až ve 20. minutě se prosadil P. Kolman prudkou střelou levačkou – 2:1. Ve 24. minutě zvyšoval po individuálním průniku F. Nguyen3:1. Ve 35. minutě po brejku dal gól do šatny P. Kolman – 4:1. Nutno podotknout, že se několika dobrými zákroky blýskl náš benjamínek v brance L. Rumíšek a měl tak velký podíl na poločasovém třígólovém vedení.

Do druhého poločasu jsme vlétli mnohem lépe, a už ve 38. minutě se prosadil J. Liška – 5:1. Pak dvakrát vletěl do hostující obrany F. Nguyen a nekompromisně k tyčce posunoval skóre, 48. minuta 6:1 a v 50. minutě 7:1. Pak jsme promíchali sestavu i posty, na kterých kluci hrají a přestali být koncentrovaní a domácí se dvakrát po našem nedůrazu a špatném obsazení protihráčů prosadili v 54. a 60. minutě – 7:3. Víc gólů už nepadlo a tak jsme na jaře vyhráli i pošesté a vedeme tabulku s plným počtem 18 bodů.

Okříšky/Stařeč B - Moravské Budějovice 3:7 (1:4)

Branky: 3 F. Nguyen, 2 P. Kolman, O. Haza, J. Lkiška,

Sestava: Rumíšek - Kundrum, Kodajek, Kanaval - Kotlár, F. Nguyen, Liška - Kolman

Střídali: O. Haza, Růžička,