Město Moravské Budějovice Město Moravské Budějovice
ČLÁNKY
HISTORIE
- A muži
- B muži
- Dorost
- Starší žáci
- Mladší žáci
- St. přípr. 5+1
- Ml. přípr. 4+1
- Ženy
VEDENÍ
facebook
DOWNLOAD
Z JEDNÁNÍ VÝBORU SK
FOTOARCHIV
KONTAKT
VÝROČÍ 100 LET FOTBALU

       

      Město MB

       

    

    

    

    
 SPONZOŘI SPORTOVNÍHO KLUBU

Město Moravské Budějovice – díky pochopení vedení města, rady a zastupitelstva se Město Moravské Budějovice stalo v současné době největším sponzorem Sportovního klubu.
Stabo MB s.r.o. – realizuje velkoobchodní činnost se stavebními materiály, stavební a projektovou činnost a nabízí nákladní dopravu.
Inex Moravské Budějovice s.r.o. – stavební činnost v oboru občanské a průmyslové výstavby, rekonstrukce staveb a památek a zateplování objektů.
Ing. Vlastimil Bařinka – dlouholetý pravidelný sponzor Sportovního klubu. Díky jeho přispění má Sportovní klub vlastní autobus.
Waldviertler Sparkasse Bank AG – nabízí úvěrové produkty, vkladové a spořicí účty, penzijní účet, stavební spoření, vkladní knížky a další finanční produkty. Zajišťujeme tuzemský i zahraniční platební styk. V nabídce máme také životní a komplexní pojištění a pojištění pohřbu.
KPS metal a.s. – působí v následujících výrobních oborech: zařízení pro chemický a petrochemický průmysl, zařízení pro energetický průmysl, ocelové konstrukce , dřevozpracující stroje a zařízení, vodohospodářská zařízení.
Model Obaly a.s. – zpracovatelský závod v Moravských Budějovicích se zaměřuje na vývoj a výrobu obalů z vlnité lepenky (až sedmi vrstvé), výrobků na zakázku a obalů velkých rozměrů. Specializuje se také na výrobky z lepenky do 2 000 g/m2 a malé série.
Agrovýkup, a.s. Moravské Budějovice – Obchoduje s rostlinými komoditami, vyrábí krmné směsi, dodává chemii k použití v zemědělství, hnojiva a osiva, nabízí služby v nákladní autodopravě a opravy nákladních vozidel. Sportovnímu klubu poskytují veškerou chemii na ošetřování hracích ploch a hnojiva.
Ferrum s.r.o. – zaměřuje se na velkoobchodní činnost s hutními materiály, ekologockou likvidaci autovraků a prodej náhradních autodílů, obchod s kovovým odpadem a provádí zámečnickou výrobu a výrobu podlahových ocelových roštů, pivních setů a laviček.
Němec partners Třebíč – pojišťovací a makléřská společnost, specializuje se na pojišťování průmyslových a podnikatelských rizik. Jako nezávislý pojišťovací makléř nabízí komplexní služby v této oblasti.
AGRO Jesenicko, a.s. – je perspektivní a dynamicky se rozvíjející firmou, hospodařící v současné době na výměře cca 2300 ha zemědělské půdy v katastrálních územích Kujavy, Pohořílky, Jílovec, Hladké Životice, Stachovice, Jeseník nad Odrou, Vrážné u Oder, Bernartice, Hynčice a Mankovice. Vlastnická struktura firmy je ze 100% tvořena občany CR. Hlavním výrobním programem firmy je zemědělská výroba, převážně pěstování obilovin, řepky olejky, kukuřice a máku. V roce 2012 proběhla ve firmě také výstavba bioplynové stanice, která byla na konci roku 2012 uvedena do provozu.
GRANTECH s.r.o. – byla založena 5.12.2005. Hlavním předmětem podnikání společnosti je činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců a to zejména v oblasti dotačního poradenství, vedení účetnictví a danové evidence.
Pavel Šamánek - Železářství – byla založena v roce 1992. V roce 2007 se přestěhovala do nových prostor. V současné době se specializuje na prodej elektrického ručního nářadí, příslušenství, nástrojů, vodoinstalačního materiálu, drobné stavební mechanizace a dalšího železářského zboží všem vrstvám zákazníku od profesionálů až po kutily.

© 2002-2019 SK Moravské Budějovice

Oficiální stránky fotbalového oddílu SK Moravské Budějovice. Historie, výsledky, tabulky, soupiska, články, fotogalerie, download, diskusní forum, ankety.